Services Grid 3

Nesnelerin İnterneti (IIoT)

Nesnelerin İnterneti (IIoT), sensörler gibi endüstriyel saha cihazlarını bulut tabanlı bir sisteme bağlayan haberleşme ağıdır.

daha fazla oku
Makina Emniyeti Çözümleri

Fonksiyonel, kullanımı ve uygulanması kolay Safety Otomasyon Çözümleri, çeşitli sektörlerdeki firmalar tarafından geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılıyor.

daha fazla oku
Makina Koruma

Montaj veya kaynak robotları, malzeme nakil sistemleri, paketleme makinaları, presler veya presleme makinaları gibi otomatik üretim…

daha fazla oku
Güvenli Çalışma Ortamı Oluşturma Çözümleri

Safety Otomasyon Çözümleri  olarak, günümüzün teknolojisine sizin de hızla adapte olabilmeniz için daima yanınızdayız.

daha fazla oku
Makina İzleme ve İndikasyon Çözümleri

Safety Otomasyon Çözümleri‘in kablosuz izleme ve indikasyon ürünleri verimliliği artırır, duruşları azaltır ve operasyonunuzu optimize etmek için kullanabileceğiniz verileri sağlar.

daha fazla oku
Pano Içi Aydinlatma

Safety Otomasyon Çözümler’in kompakt ve ince profilli, kuvvetli ve parlak LED aydınlatmaları muhafaza panosu gibi kısıtlı ve dar alanlarda kullanılmak için idealdir

daha fazla oku
Makina İçi Aydınlatma

Safety Otomasyon Çözümleri makina içi aydınlatma çözümleri, makina proseslerini aydınlatmak için parlak ışık sağlar.

daha fazla oku
Çalışma Yeri ve Alan Aydınlatması

Operatörlerin görevlerini doğru ve etkin bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çalışma yerlerinde yüksek seviyede parlak aydınlatmaya ihtiyaçları vardır.

daha fazla oku
Sıcaklık İzleme

Sarılı materyaller üzerinde uygun gerginlik seviyesinin korunması, kalite ve düzgün görünüşün sağlanması, malzeme kopması ve duruşlara neden olabilecek diğer proses sorunlarının en aza indirilmesini sağlar

daha fazla oku
Otomatik Kalite Kontrolü

Parçalar ve bileşenlerdeki kusurlar ve hatalar, montajın ilerleyen safhalarını, üretim verimliliğini ve ürün kalitesini olumsuz etkileyebilir.

daha fazla oku
Endüstriyel Barkod Okuma

Barkodların hassas bir şekilde okunması ve doğrulanması sayesinde, denetlemeleri otomatik hale getirebilir; ürünleri satın alma süreci boyunca takip edebilirsiniz

daha fazla oku
Görsel Denetim

Parçalarda bulunan kusurlar ve hatalar, montajın ilerleyen safhalarını, üretim verimliliğini ve ürün kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir.

daha fazla oku