Nesnelerin İnterneti (IIoT)

Nesnelerin-İnterneti-(IIoT)

Fabrikalar İçin Veriye Dayalı Çözümler

Nesnelerin İnterneti (IIoT), sensörler gibi endüstriyel saha cihazlarını bulut tabanlı bir sisteme bağlayan haberleşme ağıdır. Verileri hazır hale getirerek akıllı fabrikaların bu verileri daha anlamlı şekillerde kullanmasına olanak tanır.

Safety Otomasyon çözümleri uzaktan izleme, kestirimci bakım ve toplam ekipman etkinliği (OEE) hesaplamaları gibi yetenekleri etkinleştirerek işletmelerin daha iyi, veri odaklı kararlar almasına yardımcı olur.

Ar-Ge maliyelerlerini en aza indirerek siz değelerli müşterilerimizin Endüstri 4.0 geçiş süreçlerini Nesenlerin interneti ile en hızlı şekilde adaptasyonu sağlamaktadır. Sizde kazananlar arasında yer almak için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir profesyonel ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

IIoT Çözümleriyle Sorunların Üstesinden Gelin

 

Fabrika ortamındaki zorlukları IIoT ile çözerek pratik uygulamalar üzerinden somut faydalar elde edersiniz. Bu sayede üretim hattınızın performansını ve verimliliğini izleyebilir ve makinanızın bakım programını oluşturabilirsiniz. Akıllı fabrikalara sunulan pratik çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki uygulamaları inceleyin.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Birinci sınıf bir iş planı yada; Danışmanı mı arıyorsunuz?
Daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişeme geçip size sunacağımız fırsat ve çözümlerimizi uzaman ekibimizden dinleyin.

Birinci sınıf bir iş planı yada; İş danışmanı mı arıyorsunuz?