Kurumsal

Kimdir Safety Otomasyon ?

Biz hep bu soru ile başlıyoruz güne “Kimdir Safety Otomasyon” rakiplerimizden ayıran nedir bizi. Müşterilerimize bu kadar yakın kılan. Hep aynı cevapların üstüne yeni akılcı çözümler ekleyerek devam ediyoruz. 10 yılı aşkın uzman sektörel deneyimi olan yöneticelerimiz saha ekiplerimiz gelişen teknoloji ve müşteri istekleri doğrultusunda her gün büyüyen gelişen bir firmayız.

Herkes en büyük kriz anında yatırımlarını dururken biz 2020 yılının son aylarında geleceğe olan umut ve birikimlerimizi kurumsal markamız altında birleştirdik.

ve şimdi yeni hikayeler için sabırsızlanıyoruz.

Doğru çözümler ve akılcı yatırımlar için her geçen gün ürün kalitemizi geliştirip. Hizmet ağımıza yeni modüller ekliyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Safety Otomasyon Sistemleri olarak özelikli hedefimiz ülkemizin gözbebeği sanayi şehirlerimiz de başta bulunduğumuz lokasyon İstanbul olmak üzre Kocaeli, Sakarya, Bursa sanayi kuruluşlarımıza teknoloji ve alt yapı sistemlerinde firmamızın birikim deneyimlerini gerek tedarikçilerimiz gerekse distribütör firmalarımız ile en doğru çözümleri sunmak. Firmaların dijital çağın gereksinimleri ve endüstri 4.0 dönüşümlerini sağlamak

Çözüm ortaklarımız ve paydaşlarımızın gelişim ve dönüşüm süreçlerinde aktif rol oynayıp hızlı çözümler sunmak.

  • Endüstri 4.0 ivmesini kazandırmak
  • Hızlı konvansiyonel çözümler sumak
  • Doğru termin ve prosesler ile akılcı yatırımlar sağlamak.
  • Bugüne değil geleceğe yatırım yapmak.
  • Firma maliyetlerini doğru yatırımlar ile en aza indirmek.
  • Gelişen çağa ve teknolojiye hızlı entegre olup sürekli gelişmek.

Güçlü Yanlarımız

Uygun Finansal Çözümler 87%
Doğru ürün gamı 83%
Deneyelim saha ekipleri 80%
Doğru proje analizi ve müşteri deneyimleri 95%
Nesnelerin İnterneti (IIoT)

Nesnelerin İnterneti (IIoT), sensörler gibi endüstriyel saha cihazlarını bulut tabanlı bir sisteme bağlayan haberleşme ağıdır.

Makina Emniyeti Çözümleri

Fonksiyonel, kullanımı ve uygulanması kolay Safety Otomasyon Çözümleri, çeşitli sektörlerdeki firmalar tarafından geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılıyor.

Makina Koruma

Montaj veya kaynak robotları, malzeme nakil sistemleri, paketleme makinaları, presler veya presleme makinaları gibi otomatik üretim…

Güvenli Çalışma Ortamı Oluşturma Çözümleri

Safety Otomasyon Çözümleri  olarak, günümüzün teknolojisine sizin de hızla adapte olabilmeniz için daima yanınızdayız.

Makina İzleme ve İndikasyon Çözümleri

Safety Otomasyon Çözümleri‘in kablosuz izleme ve indikasyon ürünleri verimliliği artırır, duruşları azaltır ve operasyonunuzu optimize etmek için kullanabileceğiniz verileri sağlar.

Pano Içi Aydinlatma

Safety Otomasyon Çözümler’in kompakt ve ince profilli, kuvvetli ve parlak LED aydınlatmaları muhafaza panosu gibi kısıtlı ve dar alanlarda kullanılmak için idealdir

Makina İçi Aydınlatma

Safety Otomasyon Çözümleri makina içi aydınlatma çözümleri, makina proseslerini aydınlatmak için parlak ışık sağlar.

Çalışma Yeri ve Alan Aydınlatması

Operatörlerin görevlerini doğru ve etkin bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çalışma yerlerinde yüksek seviyede parlak aydınlatmaya ihtiyaçları vardır.

Sıcaklık İzleme

Sarılı materyaller üzerinde uygun gerginlik seviyesinin korunması, kalite ve düzgün görünüşün sağlanması, malzeme kopması ve duruşlara neden olabilecek diğer proses sorunlarının en aza indirilmesini sağlar

Otomatik Kalite Kontrolü

Parçalar ve bileşenlerdeki kusurlar ve hatalar, montajın ilerleyen safhalarını, üretim verimliliğini ve ürün kalitesini olumsuz etkileyebilir.

Endüstriyel Barkod Okuma

Barkodların hassas bir şekilde okunması ve doğrulanması sayesinde, denetlemeleri otomatik hale getirebilir; ürünleri satın alma süreci boyunca takip edebilirsiniz

Görsel Denetim

Parçalarda bulunan kusurlar ve hatalar, montajın ilerleyen safhalarını, üretim verimliliğini ve ürün kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir.

Ölçüm ve Seviye İzleme

Tank ve diğer dolum tanklarındaki doğru seviye verilerine erişmek, envanteri yönetmek, ürünleri korumak, kalite ve emniyeti sağlamak açısından kritik önem taşır.

Hata Tespiti

Ürün kalitesini sağlamak devam eden bir süreçtir. Verimsiz süreçler, insan hataları, ekipman arızaları ve malzeme kusurları ürün kalitesini ve üretimdeki verimliliği olumsuz etkileyebilir

Şeffaf veya Parlak Cisimleri Algılama

Şeffaf veya saydam cisimlerin algılanması, sensörlerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir.

Renk ve Benek İşareti Algılama

Safety Otomasyon Çözümler’in benek işareti algılama çözümlerinin devreye alımı ve kullanımı kolay olduğu için ürün değişimleri kolayca yapılır.

Araç Algılama

Araç algılama yeteneği; varlık yönetimi, kaynak tahsisi, saha güvenliği ve trafik kontrolü için önemli avantajlar sunar

Rulo ve Kenar İzleme

Rulo halindeki malzemenin hat üzerinde ilerlerken ölçülmesi ve kontrol edilmesi için sensörler kullanılır.

Rulo Çapı ve Gerginlik Kontrolü

Sarılı materyaller üzerinde uygun gerginlik seviyesinin korunması, kalite ve düzgün görünüşün sağlanması, malzeme kopması ve duruşlara neden olabilecek diğer proses sorunlarının en aza indirilmesini sağlar

Diğer Çözümler

Fonksiyonel, kullanımı ve uygulanması kolay Safety Otomasyon Çözümleri, çeşitli sektörlerdeki firmalar tarafından geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılıyor.

Birinci sınıf bir iş planı yada; İş danışmanı mı arıyorsunuz?