Endüstriyel Barkod Okuma

Endüstriyel Barkod Okuma

Endüstriyel Barkod Okuma

Barkodların hassas bir şekilde okunması ve doğrulanması sayesinde, denetlemeleri otomatik hale getirebilir; ürünleri satın alma süreci boyunca takip edebilirsiniz. Safety Otomasyon Çözümleri sunduğu endüstriyel barkod okuyucusu serisi şunları desteklemektedir: DataMatrix (ECC 200) barkodları, QR Kod (QR ve Micro QR) ile Lineer barkodlar: Code128, Code39, CODABAR, Interleaved 2/5, EAN13, EAN8, UPCE, Postnet, IMB, Pharmacode ve PDF-417. 1B ve 2B barkod okuma, optik karakter tanıma (OCR), optik karakter doğrulama (OCV) ve barkod kalite sınıflandırma, otomatik denetlemeyi kolaylaştırır ve süreç kontrolü için gerçek zamanlı verileri elde etmenizi sağlar. 

Safety Otomasyon Çözümleri geniş ürün ve marka Endüstriyel Barkod Okuma teknolojilerindeki uzmanlığı sayesinde Endüstriyel Barkod Okuma  sık karşılaşılan zorlukların çoğunun üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen birkaç çözüm sunuyor.

Endüstriyel Barkod Okuma  ile firmanıza özel çözümler ve projeler ile hem markanızı büyütmek hemde hata kusurularını en aza indirerek yatırım maliyetlerini en üst seviyeye nasıl taşabilirsiniz bu konuda bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçin

Endüstriyel Barkod Okuma Üstesinden Gelin

 

Akıllı fabrikalara sunulan pratik çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişme geçin.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Birinci sınıf bir iş planı yada; Danışmanı mı arıyorsunuz?
Daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişeme geçip size sunacağımız fırsat ve çözümlerimizi uzaman ekibimizden dinleyin.

Birinci sınıf bir iş planı yada; İş danışmanı mı arıyorsunuz?