Şeffaf veya Parlak Cisimleri Algılama

sefaf-cisim-algilama

Şeffaf veya Parlak Cisimleri Algılama

Şeffaf veya saydam cisimlerin algılanması, sensörlerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Hedeflerin şekli, büyüklüğü, malzemesi, rengi ve saydamlığındaki değişiklikler, kararlı algılamayı zorlaştırabilir ve sensörün ışık demeti, bir hedefin içinden geçip gidebilir veya beklenmeyen yönlere yansıyabilir.

Pek çok uygulamada karşılaşılan zorlu, tehlikeli ve yıkanabilir ortamlar sadece algılamayı zorlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda bir sensörün ömrünü ve performansını ciddi olarak kısaltabilir.

Safety Otomasyon Çözümleri geniş ürün ve marka yelpazesi algılama teknolojilerindeki uzmanlığı sayesinde şeffaf cisimlerin algılanmasında sık karşılaşılan zorlukların çoğunun üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen birkaç çözüm sunuyor.

Şeffaf veya Parlaka Cisimleri Algılama kalite kontrol sistemlerin de firmanıza özel çözümler ve projeler ile hem markanızı büyütmek hemde hata kusurularını en aza indirerek yatırım maliyetlerini en üst seviyeye nasıl taşabilirsiniz bu konuda bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçin

Şeffaf veya Parlak Cisimleri Algılama Sorunların Üstesinden Gelin

 

Akıllı fabrikalara sunulan pratik çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişme geçin.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Birinci sınıf bir iş planı yada; Danışmanı mı arıyorsunuz?
Daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişeme geçip size sunacağımız fırsat ve çözümlerimizi uzaman ekibimizden dinleyin.

Birinci sınıf bir iş planı yada; İş danışmanı mı arıyorsunuz?